Забуті пісні нашого краю

Дата: 27.10.2017 16:25

26 жовтня, в похмурий осінній день, працівники клубу селища Сахкамінь завітали до своєї односельчанки Восковнюк Галини Степанівни.

Народилася Галина Степанівна в 1938 році в селі Дубинка, працювала на різних роботах і протягом всього свого життя пронесла любов до української народної пісні, що допомагало їй долати всі перешкоди. Галина Іванівна співала не лише у родинному колі, але й на сцені нашого клубу, за що односельці, з любов’ю, назвали її Співаночкою.

Вона розповіла нам, як в роки молодості, довгими літніми вечорами, збиралися гуртом і лунав над селищем мелодійний спів, що брав за душу. Згадувала Галина Степанівна, що попала вона в співочу родину. Особливо славилася своїм надзвичайно гарним голосом сестра чоловіка Василя Матвійовича – Фросина Рибалко. І якраз пісню «Ой, якби я знала» вона вперше почула від Фросини. Ми попросили заспівати нам і Галина Іванівна погодилася.

Давайте ж всі разом будемо берегти і відтворювати забуті пісні нашого краю.

Читати статтю Не спалюймо те, що назване залишками рослинності