Фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт 2018 року»

Дата: 07.05.2018 19:03

27 квітня на базі Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназії» відбувся фізкультурно-патріотичний фестиваль «Козацький гарт 2018 року».

У змаганнях взяли участь команди загальноосвітніх І-ІІІ ступенів Гуменецької ОТГ.

Програма змагань:

1. Човниковий біг 4х9 м.
  2. Стрибки у довжину з місця.
  3. Стрибки на скакалці за 30 с. (дівчата).
  4. Перетягування канату (юнаки).

У підсумку у всіх видах змагань перше місце посіла команда Голосківської ЗОШ, друге місце посіла команда Залісько Другого НВК, третє місце у Нігинської ЗОШ. За підсумками змагань збірна команда Голосківської ЗОШ отримала право захищати честь Гуменецької ОТГ на обласних змаганнях (5 травня у м. Кам’янці-Подільському).

29 квітня у м. Кам’янець-Подільський проходив обласний етап фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт 2018 року». Честь Гуменецької об’єднаної територіальної громади захищала збірна команда Голосківської ЗОШ І-ІІІ ступенів та посіла четверте місце.

Читати статтю Спартакіада школярів з легкої атлетики