Фольклорно-етнографічний фестиваль «Нетлінна спадщина глибин Дністра»

Дата: 07.05.2018 08:52

4 травня 2018 року в місті Кам’янець-Подільському відбувся IV відкритий фольклорно-етнографічний фестиваль «Нетлінна спадщина глибин Дністра».

Гуменецьку ОТГ представляли три колективи – народний жіночий вокальний колектив «Подолянки» Гуменецького сільського будинку культури, народний фольклорний аматорський колектив «Криниченька» Супрунковецького сільського будинку культури та народний вокальний гурт «Мальви» Пудловецького сільського будинку культури.

Свій виступ колективи нашої громади розпочали із запальних український пісень народного вокального колективу «Подолянки» - «Українські галушечки» та «Ой кум, кумочок».

Нетлінну автентичну пісенну спадщину українського народу відтворили учасники народного фольклорного аматорського колективу «Криниченька» Супрунковецького сільського будинку культури. У їх виконанні прозвучали українські народні пісні «Пливе чорна хмара», « Гора кам’яная» та гарна старовинна весняна гаївка.

Концертний блок творчих колективів Гуменецької ОТГ майстерно завершили учасники народного вокального гурту «Мальви» Пудловецького сільського будинку культури. Для всіх присутніх вони подарували мелодійні українські пісні «Мамина вишня» та «українське попурі».

Учасники наших колективів нагородженні дипломами колективу і подарунками.

Фестиваль пройшов на високому професійному рівні, порадував цікавими творами та композиціями, продемонстрував, наскільки прекрасною, різнобарвною та багатою є духовна і культурна скарбниця нашої країни.

Щиро дякуємо організаторам фестивалю - РЦКМ «Розмай» та Кам’янець-Подільській РДА за запрошення. Зустріч була надзвичайно дружньою, досі згадуються гарні враження.

Особливі слова вдячності всім учасникам колективів, які приймали участь у фестивалі. Творчих здобутків вам на творчій ниві!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Акція "За чисте довкілля" (с.Голосків)