Круглий стіл „Стан протидії торгівлі людьми на Хмельниччині”

Дата: 18.04.2018 13:51

17 квітня 2018 року працівники відділу соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю комунальної установи «Гуменецький ТЦСО» взяли участь у засідання «круглого столу» на тему „Стан протидії торгівлі людьми на Хмельниччині”, яке відбулось у приміщенні Кам’янець-Подільської районної державної адміністрації.

Дане засідання проходило у рамках проекту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Україні», з метою виявлення постраждалих осіб та реалізації їх права на отримання комплексної реінтеграційної допомоги згідно Закону України «Про протидію торгівлі людьми».

Лекцію провели керівник Благодійного Фонду «Ксена» у Хмельницькій області – Устинова Оксана Анатоліївна та директор Центру соціально-психологічної допомоги «Щасливе дитинство» у м. Полонному – Андрейчак Алла Федорівна.

У обговоренні питань на тему протидії торгівлі людьми також приймали участь старости сіл, представники соціальних служб тощо.

Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Вітаємо переможців та призерів турніру з легкої атлетики у м.Кам’янці-Подільському