Відкриття нового приміщення центру надання адміністративних послуг Гуменецької сільської ради

Дата: 10.04.2018 16:44

10 квітня 2018 року в Гуменецькій сільській раді було відкрито нове приміщення центру надання адміністративних послуг.

В урочистостях з нагоди відкриття взяли участь Народний депутат України Володимир Мельниченко, начальник головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктор Худняк, голова Кам’янець-Подільської райдержадміністрації Василь Сукач, голова Кам’янець-Подільської районної ради Віктор Кривак, голова Гуменецької ОТГ Інна Абдулкадирова.

Як було зазначено присутніми, нове приміщення для ЦНАП дає нові можливості покращення якості надання послуг для громадян. Зручні робочі місця для персоналу та зручності для людей, що будуть звертатися за послугами, є тими пріоритетами, які передбачені стратегічним планом розвитку громади і роблять послуги більш доступними для населення.

Читати статтю Покликання бути лідером