Позачергове засідання сесії сільської ради

Дата: 28.03.2018 16:41

28 березня 2018 року відбулося засідання тридцять другої (позачергової) сесії сільської ради VII скликання, у якому прийняли участь депутати у повному складі.

Основним питанням, яке спонукало для скликання позачергової сесії та детально обговорювалося, було внесення змін до сільського бюджету на 2018 рік. Всі озвучені пропозиції, що надавалися, були одноголосно підтримані депутатами.

Також депутатським корпусом сільської ради було підтримано внесення змін до важливих Програм для життєдіяльності громади та затверджено Положення про Гуменецьку ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту. Як завжди, розглянуто та прийнято ряд рішень, що стосуються земельних ділянок жителів громади.

У пленарному засіданні 32 (позачергової) сесії сільської ради взяли участь старости Гуменецької сільської ради, начальники відділів сільської ради.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Огляд художньої самодіяльності (ЦДЮТ)