П'ятий тур чемпіонату Гуменецької ОТГ

Дата: 07.08.2017 15:29
Кількість переглядів: 1047

Фото без опису

У п'ятому турі чемпіонату Гуменецької ОТГ з футболу відбулась гра лідерів: нігинські "Товтри-2" приймали на своєму полі думанівський "Олімпік".

У першому таймі Володимир Пузирьов після помилки захисників, вийшов віч-на-віч з воротарем та відкрив рахунок у матчі. Далі Роман Олійник ударом за меж штрафного майданчика подвоїв його.

На початку другого тайму Володимир Пузирьов перекинувши воротаря оформив дубль та зробив рахунок 3:0. Нігинським футболістам вдалось скоротити рахунок до мінімуму (двома м'ячами головою після розіграшу кутових відзначився Андрій Дорож). Останні хвилини матчу пройшли у справжій чоловічій боротьбі, де могла забити як одна так і інша команда, але рахунок залишився незмінним.

Отже 3:2 на користь "Олімпіка".

Після першого кола лідирує "Олімпік" с. Думанів, на другому місці нігинські "Товтри-2", трєтє місце займає "Фора" с. Залісся Друге.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Пропонуємо переглянути новину від 07.08.2017: 110 річниця з дня народження Олени Теліги