Запобігання небажаної вагітності (контрацепція)

Дата: 27.09.2017 14:56

26 вересня 2017 року під керівництвом директора комунальної установи «Гуменецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» Ольги Шевчук, зокрема фахівцями відділу соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю, в Гуменецькому навчально-виховному комплексі серед учнів 9-11 класів (загальна кількість осіб – 37) до «Всесвітнього дня контрацепції» був проведений груповий захід на тему: «Запобігання небажаної вагітності (контрацепція)».

Основним завданням заходу було поширення знань з питань методів захисту серед молоді, формування у підлітків моделі безпечної статевої поведінки, відповідального батьківства, зацікавленості у збереженні репродуктивного здоров’я.

У процесі лекції було проведено анонімне анкетування з метою отримання інформації щодо обізнаності молоді з питань засобів контрацепції. Також роздано навчально-просвітницькі матеріали у вигляді листівок.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Допомога малозабезпеченим та багатодітним