Інформаційне повідомлення про об’єкт комунальної власності (Гуменецької ОТГ), що підлягає продажу на аукціоні за методом зниження ціни

Дата: 23.02.2018 14:28

ГУМЕНЕЦЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

1.Назва об’єкта приватизації, відомості про нього та його місцезнаходження:

не житлове приміщення  загальна площа 168,3 кв.м. :

площа будівлі

фундамент

стіни
та перегородки

перекриття

підлога

прорізи
(віконні, дверні)

дахи

168,3 кв.м.

кам’яний

цегляні

з/б  панелі

цементна, плитка

дерев’яні

шифер

(підлягає продажу в комплексі), в тому числі із земельною ділянкою, на якій воно розташоване, площею 0,0388 га., (категорія земель – землі житлової та громадської забудови; кадастровий номер 6822481800:03:001:0141), що розміщена за адресою: с. Колубаївці, вул. 317-ї Дивізії, 4В, Кам’янець-Подільський р-н., Хмельницька обл.

2.Початкова ціна об’єкта приватизації:

144 437 гривень.

Мінімальна ціна продажу об’єкта приватизації на аукціоні за методом зниження ціни:

72 218,5 грн.

Розмір мінімальної надбавки на аукціоні за методом зниження ціни відносно об’єкта приватизації – 10 % початкової ціни – 14 443,7 грн.

Розмір знижки на аукціоні за методом зниження ціни відносно об’єкта приватизації – 10 % початкової ціни -14 443,7 грн.

3.Подальше використання придбаного вищезазначеного об’єкта приватизації та зміна його цільового призначення здійснюється на розсуд власника.

4.Для реєстрації покупця, як учасника аукціону, він зобов’язаний сплатити реєстраційний внесок у розмірі одного неоподаткованого мінімуму доходів громадян (за реквізитами: Кам’янець-Подільський УДКСУ Хмельницької області МФО 815013, р/р 31556238230218, код ЄДРПОУ 04406880), а також вносить грошові кошти в розмірі:

14 443,7 гривень (10% початкової ціни об’єкта приватизації) (за реквізитами: Кам’янець-Подільський УДКСУ Хмельницької області МФО 815013, р/р 31556238230218, код ЄДРПОУ 04406880).

У разі купівлі об’єкта приватизації покупець зобов’язується, компенсувати Гуменецькій сільській раді витрати пов’язані із проведенням експертної оцінки об’єкта приватизації та рецензуванням документів з такої оцінки, проведенням аукціону, щодо приватизації об’єкта приватизації та понести витрати пов’язані із переоформленням та реєстрацією права власності, а також витрати за подачу інформаційних повідомлень щодо оцінки та проведення аукціону і його результатів.

5.Розрахунок за вищезазначений придбаний об’єкт приватизації здійснюється (за реквізитами: Кам’янець-Подільський УДКСУ Хмельницької області МФО 815013, р/р 31556238230218, код ЄДРПОУ 04406880), протягом 30 днів з моменту нотаріального посвідчення договору купівлі-продажу.

6.Кінцевий термін прийняття заяв на участь в аукціоні за методом зниження ціни: 3 дні до початку аукціону.

7.Час та місце ознайомлення з об’єктом приватизації (про бажання ознайомлення з об’єктом приватизації необхідно повідомити Гуменецьку сільську раду в письмовому вигляді):

13:00 год. 12.03.2018 р. (проте, за окремою письмовою заявкою можна визначити додаткові час та місце ознайомлення).

8.Час та місце проведення аукціону:

10:30 год. 23.03.2018 р., Гуменецька сільська рада, сесійна зала, (вул. Першотравнева 69, с. Гуменці, Кам’янець-Подільський р-н., Хмельницька область);

9.Заява про приватизацію (яку можна переглянути на веб-сайті Гуменецької сільської ради: https://gumenetska-gromada.gov.ua/) подається до Гуменецької сільської ради в трьох примірниках у письмовому вигляді.

Подачею заяви про приватизацію об’єкта приватизації Покупець погоджується на всі умови, які викладені у даному повідомленні та додатковій інформації, щодо об’єкта комунальної власності (Гуменецької ОТГ), що підлягає продажу на аукціоні за методом зниження ціни яку можна переглянути на веб-сайті Гуменецької сільської ради: https://gumenetska-gromada.gov.ua/

За довідками по організації аукціону звертатись (з понеділка (08:00-17:15 – понеділок - четвер) по п’ятницю (08:00-16:00)): Гуменецька сільська рада, загальний відділ, (вул. Першотравнева 69, с. Гуменці, Кам’янець-Подільський р-н., Хмельницька область)/ тел. 75-9-10.

Додаткову інформацію, щодо об’єкта комунальної власності (Гуменецької ОТГ), що підлягає продажу на аукціоні за методом зниження ціни можна переглянути на веб-сайті Гуменецької сільської ради: https://gumenetska-gromada.gov.ua/

Додаткова інформація, щодо об’єкта комунальної власності (Гуменецької ОТГ), що підлягає продажу на аукціоні за методом зниження ціни