Я люблю Вербку

Дата: 10.11.2017 14:15
Кількість переглядів: 1937

Нехай багатіє, зростає і квітне людям на щастя і добро
Село моє рідне, затишне і привітне
Маленьке вкраїнське село...

Цікава і неповторна історія села Вербка, і назва в нього наймиліша. Але все ж, справжньою його окрасою є люди, які 5 листопада завітали на святкування Свята села. Душею свята були ведучі Соколовський Віталій та Мостепанюк Руслана, яка й допомагала підібрати репертуар, та обоє дарували присутнім чудові пісні.

З вітальним словом до сельчан звернулась голова Гуменецької ОТГ Інна Григорівна Абдулкадирова і кожного жителя обдарувала подарунками, а ансамбль ложкарів та народних інструментів «Вербівчани» (переможець всеукраїнських та міжнародного фестивалів) бажаними сувенірами. Староста села Мазур А.В., вітаючи односельчан, кращих із кращих нагородив грамотами та подарунками.

Учасники урочистостей мали можливість вдосталь насолодитися запальними танцями, гумористичними постановками, ліричними, козацькими, патріотичними піснями. Дружніми оплесками вітали глядачі вихованців дитячого садочка, бо їхні виступи окрасили свято.

Тож нехай не знає горя український край, хай завжди радісно і дзвінко всміхаються діти, нехай село наше росте живе і розцвітає на всю Гуменецьку ОТГ.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Позачергове засідання сесії сільської ради