Гуменецька сільська рада повідомляє про громадські слухання, щодо розроблення детального плану території земельної ділянки

Дата: 07.04.2017 14:05

1. Планується розроблення детального плану території для розміщення культиваційних сільськогосподарських споруд-теплиць на земельній ділянці площею 1,6044 га, кадастровий № 6822481800:08:019:0077 (розташована за межами населеного пункту) як наслідок звернення заяви гр. Кондрацької О.С. від 15.02.2017 р. до Кам’янець-Подільської райдержадміністрації, щодо розроблення детального плану території даної земельної ділянки.

2. Замовником розроблення детального плану території є Кам’янець-Подільська райдержадміністрація, Розробником – ТзОВ „ДЖАФАР”. Підставою для розроблення детального плану території є розпорядження голови Кам’янець-Подільської райдержадміністрації №88/2017-р від 17.02.2017 р. (яке не передбачає негативних правових, економічних та екологічних наслідків) 20.02.2017 р. укладено договір на виготовлення детального плану території № 1/02-2017 (НТП) між Замовником, Розробником детального плану території та гр. Кондрацькою О.С.

3. З проектом містобудівної документації можна ознайомитися на сайті Гуменецької сільської ради: http://gumenetska.gromada.org.ua/ та безпосередньо в Гуменецькій сільській раді (с. Гуменці, вул. Першотравнева, 69 т. 7-59-10) понеділок-четвер (08:00-17:15 год.), п’ятниця (08:00-16:00 год.).

4. Відповідальна посадова особа за організацію розгляду пропозицій начальник відділу земельних відносин та комунальної власності сільської ради Сороката Н.С. (т. 7-59-10).

5. Пропозиції щодо детального плану території для розміщення культиваційних сільськогосподарських споруд-теплиць на вищевказаній земельній ділянці подаються з моменту виходу цього оголошення протягом 32 днів.

6. На 20-й день виходу даного оголошення запланована презентація проекту детального плану території для розміщення культиваційних сільськогосподарських споруд-теплиць на вищевказаній земельній ділянці яка буде представлена в сесійному залі приміщення Гуменецької сільської ради о 13:30 год.

7. Громадські слухання з приводу даного питання будуть проводитися на 32-й день закінчення подання пропозицій в сесійному залі приміщення Гуменецької сільської ради (с. Гуменці, вул. Першотравнева, 69, Кам’янець-Подільського району, Хмельницької області) о 17:15 год.

8. Детальний план території щодо вищевказаної земельної ділянки затверджується Кам’янець-Подільською райдержадміністрацією.

9. З розпорядженням голови Кам’янець-Подільської райдержадміністрації №88/2017-р від 17.02.2017 р., проектним планом поєднаним із схемою проектних планувальних обмежень, схемою організацій організації руху транспорту та пішоходів М1:500, схемою генплану з експлікацією приміщень та іншою додатковою інформацією можна ознайомитися на сайті Гуменецької сільської ради: http://gumenetska.gromada.org.ua/, також дана інформація буде розміщена на вхідних дверях Будинку Культури с. Гуменці (с. Гуменці, вул. Першотравнева, 68, Кам’янець-Подільського району, Хмельницької області).