Казка збирає друзів

Дата: 15.11.2017 13:58

Цікавий, чарівний світ казки. Казка захоплює і веде у незвичайний і дивовижний світ, де всі розмовляють зрозумілою людською мовою: дерева і квіти, звірята і птахи, навіть камінь оживає і дерево дає пораду, аби тільки добре придивитися та прислухатись до рідної землі.

Вона веде у далекі і дуже цікаві світи, де завжди перемагає добро, а зло зникає. Бо ж так і треба, тому що людина приходить на білий світ для добра і любові, для щастя і радості. Казка захоплює і розвиває фантазію та народжує мрію. А мрія – це велике щастя, вона дає крила для польоту у житті людини. Дуже хочеться, щоб мрія, а значить і казка, ніколи не зникала, щоб не черствіла дитяча душа, а розквітала чарівною квіткою і вічно жила в душі.

14 листопада 2017 року в Малозалісському сільському клубі було проведено бесіду за темою: «Казка збирає друзів». Учасниками якої стали наймолодші відвідувачі клубного закладу.

Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва (+відео)