Відділ освіти. Засідання творчих груп вчителів початкових класів.

Дата: 13.01.2017 13:06

„Виховати патріота України” – це значить наповнити повсякденне життя дитини благородними почуттями, які прикрашали б усе, що вона пізнає та робить.

Любов до рідного краю, рідної культури, рідної мови починається з малого – з любові до своєї сім’ї, до свого житла, до своєї школи. Поступово ця любов переходить у любов до Вітчизни, і історії, минулого й теперішнього, до всього людства.

12 січня 2017 року на базі Гуменецького НВК „ЗОШ І-ІІІ ступенів, гімназія” відбулося засідання творчих груп „Дивосвіт” (1-2 класи) та „Паросток” (3-4 класи) на тему „Патріотичне виховання у початковій школі”.

По завершенню роботи члени творчих груп вирішили розробити методичну збірку заходів з національно-патріотичного виховання для учнів початкової школи „Патріотичні перлини для малої дитини”.

Матеріали цієї збірки будуть адресовані усім, кому небайдужа проблема патріотичного виховання учнів у сучасних умовах.