Мамо рідна, нехай святиться ім’я твоє

Дата: 15.05.2017 12:50

5 подій: с.Великозалісся, с.Гуменці, с. Нігин, с.Улянівка, с.Голосків

1) с.Великозалісся

Наше життя починається з матері – найріднішої, найближчої людини. Кожне її слово, мудрі поради і добрі діла – це книга життя, з якої ми вирушаємо в дорогу.

Щороку у травні місяці в Україні відзначається День матері.

З цієї нагоди 14 травня 2017 року в сільському будинку культури с.Великозалісся проведено літературно-музичну годину: «Мамо рідна, нехай святиться ім’я твоє».

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

2) с.Гуменці

Благословенне слово „МАТИ”

Велике і прекрасне слово – Мати.
Від нього все на світі. Навіть світ.
О, як їй легко на руках тримати
Дитину, як найвищий заповіт.

Чудового весняного дня ми всі поспішаємо привітати найближчих і найрідніших для кожного з нас людей – наших матусь. Адже кожна людина може мати кілька братів, сестер, народити багато дітей, і тільки мама – на все життя одна-єдина, неповторна і найрідніша!

День матері – це Міжнародне свято на честь матерів. Щорічно Україна вшановує матерів у другу неділю травня.

Ось і 14 травня працівники культури с. Гуменці разом з маленькими жителями села привітали з Днем матері найстаршу жительку села – Громотюк Віру Іванівну.

Подарували їй багато квітів та побажали міцного здоров’я, довгих років життя у міцному родинному колі, миру, злагоди, шани, любові та достатку.

3) с.Нігин

Фото без опису 14 травня працівники будинку культури, завідуюча бібліотекою та народним музеєм села Нігин привітали матерів воїнів антитерорестичної операції із Днем матері

4) с.Улянівка святкуваня дня матері

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Переглянути всі фото з свята (с.Улянівка)

5) c.Голосків: "Країна майстрів" - подарунки мамі до свята.

Нема цвіту краще від маківочки, немає роду милішого від матіночки.

Мама – це перше слово, яке з радістю та усмішкою вимовляє дитина.

Мама – які надлюдські глибини скарбів містить вона в собі. А мамина колискова звучить найніжнішою музикою, і тоді, коли посрібляться наші скроні, не мав би світ стільки геніїв, стільки великих мужів, якби над їхнім дитинством не тремтіло б серце матері.

Мати – корінь життя, та квітка, промінь якої ніколи не в’яне, а розцвітає з плином літ все ясніше.

14 травня у Голосківському клубі працівники культури разом з дітьми,  своїми руками виготовляли  подарунки для своїх матусь.

Кожна дитина виготовляла подарунок з любов’ю, теплом та ніжністю, вкладала часточку себе.

Зробивши подарунок діти із задоволенням пішли вітати своїх мам.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису