День доброти в Сахкамінському клубі

Дата: 05.02.2018 12:50

Доброта з роками не старіє.
Доброта від холоду зігріє
Якщо доброта як сонце світить,
Їй радіють і дорослі й діти.

3-го лютого в клубі селища Сахкамінь пройшов День доброти. Завідувач клубу Ніна Волинець провела музичну подорож «Даруй добро».

Надія Забродська провела дуже повчальну бесіду «Милосердя і доброта – два крила людини». Після цікавої розповіді діти ділилися своїми роздумами, що таке доброта, турбота, милосердя, прощення, віра, любов.

Потім дуже творчо, з душею, всі взялися виготовляти для воїнів АТО обереги, які передали нашим волонтерам – Олександру і Тетяні Самойленкам (вони цими днями готують передачу на схід).

Оскільки незабаром День Святого Валентина, то Віталіна Пиріжок провела майстер-клас по виготовленню «валентинок».

Нехай же любов і доброта зігріває наші серця.

Читати статтю Чергове засідання сесії (02.02.2018)