День доброти в Сахкамінському клубі

Дата: 05.02.2018 12:50

Доброта з роками не старіє.
Доброта від холоду зігріє
Якщо доброта як сонце світить,
Їй радіють і дорослі й діти.

3-го лютого в клубі селища Сахкамінь пройшов День доброти. Завідувач клубу Ніна Волинець провела музичну подорож «Даруй добро».

Надія Забродська провела дуже повчальну бесіду «Милосердя і доброта – два крила людини». Після цікавої розповіді діти ділилися своїми роздумами, що таке доброта, турбота, милосердя, прощення, віра, любов.

Потім дуже творчо, з душею, всі взялися виготовляти для воїнів АТО обереги, які передали нашим волонтерам – Олександру і Тетяні Самойленкам (вони цими днями готують передачу на схід).

Оскільки незабаром День Святого Валентина, то Віталіна Пиріжок провела майстер-клас по виготовленню «валентинок».

Нехай же любов і доброта зігріває наші серця.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Чергове засідання сесії (02.02.2018)