Свято осені

Дата: 12.10.2017 12:39

Осіннє свято у Нігинській школі, Вербецькому ДНЗ, Голосківському ДНЗ

Ось і завітала в Україну щедра осінь. В перші дні жовтня в Нігинській школі відбулося свято «Осінній бал», в якому взяли участь учні 1-11 класів.

На один день школа поринула в чудову осінню казку.

Кожен клас підготував вироби з природних матеріалів: аплікації, фруктові композиції, композиції з квітів. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції. Фантазії дітей не було меж.

Журі визначало переможців за такими критеріями: оригінальність, естетика, творчий задум.

Свято пройшло у колі друзів, у барвах осені, з квітами та дарами природи.

Погляньте – гарно як стало, малята,
Від листя жовтого усе мов розцвіло.
Це чарівне осіннє свято
У дитсадок до нас прийшло.

10 жовтня 2017 року у Вербецький ДНЗ «Дзвіночок» завітала Королева Осінь.

У святково прикрашеному залі на неї чекала справжня вистава «Як рід гарбузовий ріпку рвав гуртом», яку підготувала ІІ середня група «Зірочка» (вихователь Філякіна О.О.). Діти, виконуючи ролі різних овочів разом із Казкою, інсценізували цілу пригоду, що сталася восени із гарбузовою родиною. Усі учасники веселого дійства дуже гарно розповідали вірші, виконували мелодійні пісеньки, веселі таночки, а наприкінці свята чарівна Осінь на прощання пригостила дітей своїми дарами, які діти смакували по закінченню свята.

Цікавою була й виставка сімейних виробів з природного матеріалу, кожен учасник якої мав можливість виявити свої таланти і неперевершену фантазію.

Свято пройшло весело й цікаво. Всі присутні отримали безліч позитивних емоцій та незабутніх вражень.

В Голосківському дошкільному навчальному закладі «Берізка» відбулася «Осіння ярмарка» і виставка робіт за участю дітей та батьків «А на нашому городі».

Осінь золота прийшла до нашого краю,
Всім нам принесла щедрі урожаї.
Урожай зібрали – свято вшанували,
Щоб про щедрість українську ми не забували!

На рідній Україні нашій здавна
Існує звичай добрий, гарний, славний,
Коли зібрали урожай багатий
Вести його на ярмарок продати.
Традиції народні ми не забуваймо
На ярмарок сьогодні вирушаймо.

Читати статтю Вітаємо дівчат з ІІІ місцем по футболу в області