Візит делегацій з Хмельниччини та Вінниччини

Дата: 09.10.2017 12:35

6 жовтня делегації з Хмельниччини та Вінниччини ознайомилися з роботою Гуменецької об’єднаної територіальної громади.

В рамках візиту до Гуменецької об'єднаної громади вінницька та хмельницька делегації оглянули дошкільний навчальний заклад «Дивограй», адмінприміщення сільської ради, центр надання адміністративних послуг, Гуменецький територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), амбулаторію сімейної медицини, спортивний стадіон із твердим штучним покриттям та сільський будинок культури.

Наприкінці зустрічі підвела підсумки та відповіла на питання гостей голова сільської ради Інна Абдулкадирова.

Читати статтю Конкурс малюнка (с-ще Сахкамінь)