Батьківські збори

Дата: 04.12.2017 12:04

22.11.2017 у Нігинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів відбулися батьківські збори на тему: «Школа – родина –Україна».

З доповіддю виступила директор школи Помазан Галина Євгенівна. Вона розповіла про роботу освітнього закладу за вересень-листопад 2017-2018 н.р., про завдання, які стоять перед педагогічним колективом та батьками, також звернула увагу на перспективи розвитку школи в світлі нового закону «Про освіту», підкресливши, що тільки разом у співпраці з батьками можна виховати компетентну людину, яка може знайти своє місце в житті.
Заступник директора з НВР Алєксєєнко Ірина Миколаївна розповіла про роботу колективу щодо запобігання травматизму серед учнів.
Педагог-організатор Григорчук Ліана Миколаївна вказала на те, що потрібно постійно контролювати дітей, щоб вони не пропускали уроки без поважних причин.

Учні школи підготували для батьків святковий концерт.
Художні номери схвилювали, зачарували глядачів, вони щиро й тепло вітали юних артистів.

Читати статтю Година спілкування "Два крила, що тримають людство" (с.Нігин)