Шевченківський тиждень

Дата: 13.03.2017 12:04

У ДНЗ «Берізка» с. Голосків проведено тиждень присвячений життєвому шляху та творчості Т.Г. Шевченка, метою якого було показати нелегке дитинство та життя поета, підтверджуючи це його віршами, які, ніби казкові птахи, облетіли весь світ і не залишили байдужими нікого, хто вміє відчувати красу поетичного слова.

Поет дуже любив свою Батьківщину – Україну, він завжди порівнював її з образом матері.

Україно! Україно!
Серце моє, ненько!
Як згадаю твою долю,
Заплаче серденько.

Вихователі організували виставку дитячої літератури, наочних посібників, залучили батьків спільно з дітьми до участі в конкурсі малюнків, присвячених життєвому шляху та творчості великого Кобзаря. З дітьми старшого дошкільного віку було проведено тематичне заняття на тему: «Уклін, тобі Тарасе!» Діти та дорослі із великим задоволенням прослухали записи творів Т.Г. Шевченка у виконанні народного артиста України, нашого односельчанина, В’ячеслава Хім’яка.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису