Осінні барви Сахкаміня

Дата: 23.10.2017 10:48

22-го жовтня, в гарний осінній день, завідувач Сахкамінського клубу Ніна Волинець та художній керівник Віталіна Пиріжок провели екскурсію «Осінні барви Сахкаміня».

Осінні шати лісу, дороги, стежини та краєвиди рідного селища вразили нас своєю красою та неповторністю. В очах дітей був захват від краси нашого краю. Ніхто не пожалкував, що пішов на екскурсію. Учасники нашої подорожі:   Анастасія Піскунова, Олександр Сосула, Тетяна Кліщинська, Ярослав Вітвіцький, Ростислав Кардаш  фотографували чудові пейзажі та робили селфі, щоб цей чудовий осінній день залишився не лише в  пам`яті, але й в чудових  фотографіях.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Засідання 25 (позачергової) сесії