Всеукраїнський день працівників культури та аматорів народного мистецтва

Дата: 15.11.2017 10:38
Кількість переглядів: 2048

у Гуменцях, Улянівці, Сахкаміні, Нігині

с. Гуменці. Концерт до Дня працівників культури та аматорів народного мистацтва.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

с. Улянівка

«Культура – це простір, в якому проходить все життя людини від її народження і до смерті».

Українська культура одна з небагатьох, яка могла вистояти під могутнім натиском чужих агресивних впливів, зберегти свою самобутність і чистоту.
Вагомий внесок у відродження національної культури вносять численні аматорські об’єднання, зберігають і передають від покоління до покоління історичну пам’ять народу працівники клубів, музеїв, бібліотек.

Ось і сьогодні ми вітаємо з професійним святом в. о. завідувача Улянівським сільським клубом Ткачук Людмилу Іванівну. Бажаємо Вам, Людмила Іванівна, а також всім працівникам культури, аматорам сцени, здоров’я і успіхів у професійній діяльності.

с-ще Сахкамінь. Іскри творчості запалюють серця.

Нехай привітання проллються, як зілля.
Клуб Сахкамінський вас вітає!
Розростаються творчості гілля,
Народна пісня на сцені лунає!

12 листопада в Сахкамінському клубі відбувся вечір вшанування працівників культури та аматорів народної творчості. Свято культури пройшло в затишній родинній обстановці близьких по духу людей. Завідувач клубу Ніна Волинець подякувала керівникам аматорських колективів Надії Забродській (ансамбль «Радість», вокальні колективи «Подільське намисто» та «Елегія»), Віталіні Пиріжок (театральна студія «Овація» та дитячий вокальний колектив «Чисті роси»), Даші Романюк (танцювальний колектив «Grand») та висловила глибоку вдячність всім учасникам художньої самодіяльності.

Депутат нашого селища Галина Романюк привітала працівників культури та аматорів сцени та побажала нових творчих звершень.

Невеликий але змістовний концерт викликав шквал овацій. На закінчення відбулося нагородження всіх учасників художньої самодіяльності  почесною відзнакою «Аматори сцени Сахкаменя», які з любов`ю  виготовила завідуюча бібліотекою Валентина Ткач.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

с.Нігин

Вона – любов, вона – печаль і втіха,
Жива вода на виразки душі,
І ми готові крізь огнисті брами
Пройти і душу випалить до тла,
Лише б у душах пісня не вмирала,
Щоб у молодих серцях вона жила.

Жодне відзначення події чи професійного свята в Нігинському сільському будинку культури не проходить без участі працівників культури та учасників художньої самодіяльності, які дарують радість і гарний настрій своїми виступами, вміють прикрасити будь-який захід.

12 листопада  в Нігинському сільському будинку культури відбулося святкове дійство "Іскри творчості запалюють серця", де працівники культури та учасники художньої самодіяльності подарували усім присутнім чудові пісні.

Невичерпного творчого натхнення побажав працівникам культури та учасникам художньої самодіяльності староста села, Сосула Олександр Миколайович.

Читати повідомлення УВАГА! Комплексна перевірка системи оповіщення «Сигнал ВО»