Мрії зламане крило

Дата: 26.02.2018 10:37

За вікном зима. Ось у таку пору, 25 лютого 1871 року, народилася Лариса Петрівна Косач – Леся Українка.

Вона полонила серця читачів незвичайними, чарівними, фантастичними істотами, які відомі нам з народних міфів, легенд, казок, де панує світ чарівний, дивовижний… І добро там завжди перемагає зло, а правда – кривду.

25 лютого в клубі селища Сахкамінь відбулося театралізоване свято «Мрії зламане крило». Глядачам прийшлася до вподоби мудра казка Лесі Українки «Біда навчить», яку підготувала з учнями Сахкамінської ЗОШ організатор дозвіллєвої роботи Сахкамінського клубу Надія Забродська. Драма-феєрія «Лісова пісня» зачарувала  романтичністю, високою духовністю, загадковістю.

Головні ролі Лукаша, Мавки, Лісовика зіграли Антон Тріцький, Анастасія Пасічник і Віталіна Пиріжок. Підготувала сценку завідувач клубу Ніна Волинець.

Завершилася інсценізація хореографічною композицію танцювального колективу «Grand». Загадкові створіння під чарівну мелодію сопілки поринули в ніжному танці «Мавок». Довгими холодними зимовими вечорами готувала хореографічну композицію талановитий хореограф Даша Романюк.

Завідувач бібліотекою оформила книжкову виставку та розповіла про творчість талановитої письменниці.

На закінчення свята учасники свята виконали пісню «Давня весна» на слова славетної Лесі Українки.

Читати статтю Профілактика вірусного гепатиту А