Новорічні прикраси своїми руками

Дата: 26.12.2017 10:34

Вже зовсім скоро запалають, заіскряться вогниками новорічні свята. Разом із ними у кожну оселю завітає затишок, тепло, рідні та друзі і, звичайно ж диво. Так вже склалося, що саме у такі зимові дні всі, незалежно від віку, чекають на казку. І вона приходить…

До новорічних свят часто вікна прикрашають візерунками, на ялинку виготовляють різні прикраси.

Директор Залісько Другого СБК Л. Гончарук, керівник гуртка аплікації соломкою Н. Лиськова, вчитель образотворчого мистецтва О. Бузюк провели в Залісько Другому СБК майстер-клас з виготовлення новорічних прикрас.

Трішки фантазії, терпіння й у руках розквітли сніжинки, оригінальні кулі, розмалювали новорічну стінгазету та різні квіти з картону та крепового паперу.

Майстер-клас дав змогу весело та з користю провести час, навчитися новому. Завдяки таким заходам у дітей розвиваються нові здібності та естетичні смаки.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Новорічні ранки для школярів (с.Слобідка-Гуменецька)