Безпека дорожнього руху – це життя

Дата: 23.11.2017 10:28

З 13 по 17 листопада 2017 року в Нігинській загальноосвітній школі проведено тиждень безпеки дорожнього руху на тему: «Дорожня грамота».

Протягом Тижня класоводи, класні керівники, вчитель основ здоров’я провели виховні години, бесіди, під час яких діти мали можливість якомога більше дізнатися про правила дорожнього руху України, дію світлофора, дорожніх знаків, права та обов'язки пішоходів тощо.

У конкурсі малюнків «Безпека дорожнього руху – це життя» перемогу отримали: Висоцька Ангеліна (учениця 1 класу), Гаврилюк Анастасія (учениця 6 клас), Ткачук Ярослав (учень 3 класу).

Проведення Тижня показало, що учні в достатній мірі знають Правила дорожнього руху, володіють навичками поведінки на вулиці, дорозі, вміють знайти вихід з будь-якої ситуації, пов’язаної з дорожнім рухом.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Міжнародний день відмови від куріння (Гуменецький ТЦСО)