Свято села Улянівка

20 вересня, у переддень великого християнського свята Різдва Пресвятої Богородиці, жителі села Улянівка святкували престольний празник і свято села.

Святкування відбулося в сільському клубі. Ведучі свята Дарина Вербицька і Анатолій Сікора, розповідали та декламували вірші про любов до України, до рідного краю. Теплими словами згадали односельчан які виконували і виконують свій синівський обов’язок перед Батьківщиною – на Сході захищають Україну.

Не забули і про працьовитих і шанованих жителів села – найстаршого жителя Сірожа Федора, подружню пару Сьомко Людмилу Йосипівну Віктора Леонтійовича, яка є найстаршою в селі, наймолодшу жительку села – Вікторію, яка народилася у подружжя Стефанцових.

На святі лунали патріотичні і ліричні пісні у виконанні дітей села, а також колективу «Пісенне мереживо» Районного центру культури і мистецтв «Розмай».

Музичний супровід концерту вів Семенишин Ігор.

Читати статтю День миру