Сьогодні, жінки, ваше свято

Дата: 07.03.2017 10:19

4 березня в сільському будинку культури с. Залісся Друге відбувся святковий концерт “Сьогодні, жінки, ваше свято”, присвячений Мінародному жіночому дню 8-го березня.

З вітальним словом до всі присутніх жінок звернувся староста села Віталій Леонтійович Сьомко. А на сцені змінювали один одного учасники концерту: зовсім малята і школярі, молодь і дорослі – їх у цей день об'єднало свято жінки і любов до пісні. Зі сцени лунали пісні про кохання і маму, гуморески, вірші, запальні танці, сценка “Стецько на 8 березня”, інсценіровка уривка з кінофільму “Весілля в Малинівці”, жартівливі пісні у виконанні вокальної групи “Хуторянка”, а в залі – оплески глядачів і щирі посмішки.

Більше фото зі свята тут