Сьоме місце та два забитих м'ячі Якубова на Всесвітній універсіаді з футболу

Дата: 12.09.2017 09:58

З 16 по 30 серпня у м. Тайбей, що у Тайланді, проходила Всесвітня універсіада з футболу. Всього у змаганнях прийняло участь шістнадцять команд. В склад збірної України потрапив уроджинець с. Нігин Алішер Якубов.

У груповому етапі українці перемогли ПАР з рахунком 2:1 та Аргентину також 2:1, потім зазнали розгромної поразки від Кореї 0:5. Посівши перше місце в групі наша збірна увійшла в вісімку кращих команд.

У 1/8 фіналу Україна поступилась Мексиці 0:2. У іграх за 5-8 місце з рахунком 1:2 поступились італійцям, а потім знову перемогли Аргентину 2:0. Таким чином збірна України на Всесвітній універсіаді посіла сьоме місце, а Алішер Якубов провів усі шість матчів та відзначився двома забитими м’ячами. Гра Алішера не залишилась не помітною та по приїзду в Україну Якубов потрапив у команду «Балкани» с. Зоря Одеської області, що виступає у першій лізі чемпіонату України з футболу.

Бажаємо Алішеру закріпитись у стартовому складі нової команди, побільше забитих м’ячів та перемог.

Олександр Дорож
інструктор-методист, тренер-викладач з футболу ДЮСШ «ЛІДЕР»

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису

Читати статтю Кольори мого настрою (с.Слобідка-Гуменецька)