Виїзд мультидисциплінарної команди територіального центру в с. Колубаївці та с. Абрикосівка

3-4 жовтня 2017 року згідно з планом роботи мультидисциплінарна команда КУ «Гуменецький ТЦСО» здійснила виїзди  в села Колубаївці та Абрикосівка.

В її складі працювали перукар відділення соціально-побутової допомоги – Л. Продан,  швачка відділення соціально-побутової допомоги – С. Завадська,  робітник з комплексного обслуговування й ремонту будинків відділення соціально-побутової допомоги – А. Лівіцький, завідуючий господарством – А. Фролов, соціальні робітники відділення соціальної допомоги вдома  Н. Стрільчук та Г. Шабага.  В ході роботи було відвідано 27 осіб  похилого віку та інвалідів, яким надано 576 соціальних послуг,  а саме:  жіночі, чоловічі стрижки, шпаклювання та побілка стелі і стін,   косіння трави, шиття та ремонт одягу, порізка деревини, прання білизни і одягу та прибирання прибудинкових територій.

Читати статтю Вареники – не ліниві (с.Слобідка-Гуменецька)