20-та річниця прийняття Конституції України

Дата: 29.06.2016 08:45

24 червня 2016 року в бібліотеці с. Залісся-2 Гуменецької сільської ради проведено годину державності «Історія Конституції України», присвячену 20-тій річниці прийняття Конституції.

У бібліотеці розгорнуто книжкову виставку «Конституція – Основний Закон держави», де користувачам запропонована правознавча, історико-довідкова та художня література. Активну участь в цьому заході взяли читачі книгозбірні Юлія Галушка, Вікторія Яловик, Ірина Онуфрейко, Анна Чопяк, Анна Мартиросян, Даша Продан. Ведучі розповіли  історію Конституції України та прозвучали пісні «Мій рідний край», «Україно краю», «Червона калина», «На нашій Україні» та вірш Василя Симоненка «Людина».