Гуменецька громада
Кам’янець-Подільський район, Хмельницька область

Кадровий склад

№ п/п

Назва гуртка

Прізвище, ім’я, по батькові

Місце проведення занять

К-сть груп

К-сть годин

К-сть учнів

1.

Ляльковий театр

Кирик О.Д.

Думанівська ЗОШ І-ІІ ст.

1

4

15

2.

Орігамі

Пилипчук Т.О.

Голосківська ЗОШ І-ІІІ ст.

2

6

25

3.

Паперопластика

Скрибанова К.А.

Гуменецький  ДНЗ «Дивограй»

1

2

10

4.

Живопис

Ляховецька Н.М.

Сахкамінська ЗОШ І-ІІ ст.

1

2

12

5.

Писанкарство

Заплітна Т.Г.

Сахкамінська ЗОШ І-ІІ ст.

1

4

12

6. Народний спів Ківерчук Л.В. Сахкамінська ЗОШ І-ІІ ст. 1 4 16

7.

Сучасна хореографія

Ківерчук Л.В.

Сахкамінська ЗОШ І-ІІ ст.

1

4

12

8.

Різьблення по дереву

Шуліка О.С.

Залісько-2 НВК у складі ЗОШ І-ІІІ ст. та ДНЗ

1

4

15

9.

Рукоділля

Пірютіна Л.М.

Залісько-2 НВК у складі ЗОШ І-ІІІ ст. та ДНЗ

1

4

15

10.

Берегиня (літературна студія)

Гужальська В.М.

Гуменецький НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.,колегіум»

1

2

12

11.

Аплікація соломкою

Лиськова Н.Й.

Залісько-2 НВК у складі ЗОШ І-ІІІ ст. та ДНЗ

5

20

58

 

12.

Літературна студія «Бригантина»

Цимбалюк В.П.

Залісько-2 НВК у складі ЗОШ І-ІІІ ст. та ДНЗ

1

4

8

13.

Фотогурток

Остафійчук Л.С.

Нігинська ЗОШ І-ІІІ ст.

1

4

12

14.

Фотогурток

Іванова   Н.В.

Вербецька ЗОШ І-ІІ ст.

1

4

12

15.

Самоврядування

Соколовський В.В.

Гуменецького НВК «ЗОШ І-ІІІ ст..,гімназія»

1

6

8

16.

МАН «Історія»

Іваніцький Я.М.

Нігинська ЗОШ І-ІІІст.

1

4

10

17.

МАН «Інформатика»

Сухарська І.Б.

Голосківська ЗОШ І-ІІІст.

1

2

8

18.

МАН «Зарубіжна  література»

Тарнавська А.М.

Голосківська ЗОШ І-ІІІ ст.

1

2

8

19.

МАН «Англійська мова»

Чапай В.М.

Гуменецький НВК (ЗОШ І-ІІІ ст.,колегіум)

1

2

8

20.

МАН «Історія»

Соколюк В.І.

Гуменецький НВК (ЗОШ І-ІІІ ст.,колегіум)

1

4

10

21.

МАН «Історія»

Ацкевич Л.Л.

Колубаївська  ЗОШ І-ІІ ст..

1

2

8

22.

МАН «Географія»

Снігур В.Г.

Залісько-2 НВК у складі ЗОШ І-ІІІ ст.. та ДНЗ

1

2

8

23.

Дударик

Федорович С.Ф.

Нігинська ЗОШ І-ІІІ ст.

1

4

15

24.

Виготовлення народних іграшок

Качур К.В.

Голосківський ДНЗ «Берізка»

1

4

12

25.

Ансамбль «Ложкарів»

Вапничний М.М.

Вербецька ЗОШ І-ІІ ст.

1

6

24

 

 

 

Всього

33

126

403